Informatii si comenzi:   | 0723615002 | Solicita oferta

G 012A8FM2 Antigel OE

G 012A8FM2 Antigel OE
Cod piesa:G 012A8FM2
Producator OE
Culoare mov Capacitate [Litrii] 1,5 Specificatie G 12 Plus Specificatie MB 325.3 Specificatie VW TL 774 F Specificatie Ford WSS-M97B44-D...

Acest produs a fost oprit din fabricatie

Specificatii
Culoare mov
Capacitate [Litrii] 1,5
Specificatie G 12 Plus
Specificatie MB 325.3
Specificatie VW TL 774 F
Specificatie Ford WSS-M97B44-D
Greutate (în kg) 1,741
Atentie la informatii de service  
Numar bucati necesare 1

Oprit de la fabricare. Se va comanda codul nou G013A8JM1

Produsele aduse la comanda speciala din stocul furnizorului extern nu se accepta la retur.

Coduri OE
Producator Coduri originale echivalente
AUDI G 012 A8D A1
AUDI G 012 A8F A1
FORD 1 020 121
FORD 1 047 034
FORD 1 047 036
FORD 1 057 614
FORD 1 057 615
FORD 1 057 616
FORD 1 113 805
FORD 1 209 795
FORD 1 209 799
FORD 1 209 800
FORD 1 222 110
FORD 1 222 116
FORD 1 336 797
FORD 5 009 920
FORD 5 022 306
FORD 5 023 819
FORD 5 023 830
FORD 5 023 844
FORD USA 2U2J19544BA1A
FORD USA 4U7J19544AA2A
JAGUAR JLM209722
JAGUAR JLM209722 S1
MAN 324 SNF
MERCEDES-BENZ 000 989 16 25
MERCEDES-BENZ MB 325.3
MINI 83 19 2 211 662
MINI 83 51 0 406 720
OPEL 000000-
SEAT G 012 A8D A1
SEAT G 012 A8F A1
SKODA G 012 A8D A1
SKODA G 012 A8F A1
VAUXHALL 0000000-
VOLVO 1129700
VOLVO 1188500
VOLVO 1333754
VOLVO 1381023
VOLVO 1381025
VOLVO 1381076
VOLVO 1381078
VOLVO 9437600
VOLVO VC
VOLVO VCS
VW BBR012A8FA2
VW G 012 A8D A1
VW G 012 A8F A1
VW G 012 A8F M1
VW G0011V8A
VW G011A8CB1
VW G011A8CC1
VW G012A8DB1
VW G012A8DC1
VW G012A8FA2
VW G012A8FM2
Recenzii (3)

Scrie o recenzie

* Campurile marcate cu * sunt obligatorii

    Nu-mi place           Imi place foarte mult